Náš příběh

Dům plný vykutálených sýrů

Když jsme rozjeli business se sýry, tak jsme si řekl, že by bylo fajn mít zásady a postoje a ty dodržovat. O sýrech toho víme opravdu hodně a chceme to předávat dále.

 

VYSOKÝ STANDARD A KVALITA

NA STÁŘÍ NEZÁLEŽÍ… POKUD OVŠEM NEJSTE SÝR!
KVALITNÍ PRODUKTY

Při výběru potravin pro naši sýrovou speciálku dbáme na kvalitu, stáří i péči, kterou každý z našich dodavatelů svým produktům věnuje.

EKOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ

Výrobky, které dovážíme čerstvé, jako jsou mléko a brynza, jsou 100% BIO a pochází z kvalitního ekologického zemědělství. Dbáme na zdravý přístup k fauně i flóře a záleží nám na Vašem zdraví.

DÁREK VHODNÝ PRO KAŽDÉHO

Veškeré delikatesy Vám na přání dárkově zabalíme. Pokud si nejste jisti výběrem, můžete darovat i dárkový kupón.

SORTIMENT JE ONLINE

Pokud rádi promýšlíte své nákupy předem či se zajímáte o charakter a původ všech nakupovaných potravin, je náš veškerý sortiment online.

VSTŘÍCNÁ OBSLUHA

Obsluha naší prodejny si dává záležet na Vašem přání. Nevíte-li, jaký sýr si vybrat, či s jakým vínem jej spárovat, vždy Vám ochotně poradíme a ukážeme naší nabídku.

ORIGINÁLNÍ RECEPTY

Hledáte-li nápady, jak se sýry pracovat, prohlédněte si naše zajímavé recepty a inspirujte se. Jednoduše. Online.

DÁRKOVÉ BALENÍ SÝRŮ PRO RADOST

Na prodejně i online vytváříme dárkové balení sýrů pro Vaše blízké. Vybrat si můžete tu nejlepší variantu, která určitě potěší.

SPOUSTA AKCÍ A ZÁBAVY

Kromě toho, že Vám vždy rádi nařežeme, máme pro Vás připravenou řadu zajímavých akcí, od degustací sýrů a vín až po food festivaly. Sledujte naše novinky a nechte si ujít připravený program.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení