Vaše rodinná sýrárna vás vítá!

Náš příběh

Dům plný vykutálených sýrů

Když jsme rozjeli business se sýry, tak jsme si řekl, že by bylo fajn mít zásady a postoje a ty dodržovat. O sýrech toho víme opravdu hodně a chceme to předávat dále.

 

VYSOKÝ STANDARD A KVALITA

NA STÁŘÍ NEZÁLEŽÍ… POKUD OVŠEM NEJSTE SÝR!
KVALITNÍ PRODUKTY

Při výběru potravin pro naši sýrovou speciálku dbáme na kvalitu, stáří i péči, kterou každý z našich dodavatelů svým produktům věnuje.

EKOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ

Výrobky, které dovážíme čerstvé, jako jsou mléko a brynza, jsou 100% BIO a pochází z kvalitního ekologického zemědělství. Dbáme na zdravý přístup k fauně i flóře a záleží nám na Vašem zdraví.

DÁREK VHODNÝ PRO KAŽDÉHO

Veškeré delikatesy Vám na přání dárkově zabalíme. Pokud si nejste jisti výběrem, můžete darovat i dárkový kupón.

SORTIMENT JE ONLINE

Pokud rádi promýšlíte své nákupy předem či se zajímáte o charakter a původ všech nakupovaných potravin, je náš veškerý sortiment online.

VSTŘÍCNÁ OBSLUHA

Obsluha naší prodejny si dává záležet na Vašem přání. Nevíte-li, jaký sýr si vybrat, či s jakým vínem jej spárovat, vždy Vám ochotně poradíme a ukážeme naší nabídku.

ORIGINÁLNÍ RECEPTY

Hledáte-li nápady, jak se sýry pracovat, prohlédněte si naše zajímavé recepty a inspirujte se. Jednoduše. Online.

DÁRKOVÉ BALENÍ SÝRŮ PRO RADOST

Na prodejně i online vytváříme dárkové balení sýrů pro Vaše blízké. Vybrat si můžete tu nejlepší variantu, která určitě potěší.

SPOUSTA AKCÍ A ZÁBAVY

Kromě toho, že Vám vždy rádi nařežeme, máme pro Vás připravenou řadu zajímavých akcí, od degustací sýrů a vín až po food festivaly. Sledujte naše novinky a nechte si ujít připravený program.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz