Vaše rodinná sýrárna vás vítá!

Chillila

Cena

5960
15960
7 položek celkem
Chutney pomeranč s brusinkami a chilli
59 Kč

Výborný dip s chutí pomeranče v kombinaci s příjemně ostrými chilli papričkami a brusinkami. Skvěle se hodí ke všem druhům sýrů, k masu, drůbeži a přílohám....

Kód: OZ0275
Chutney hruška s rozmarýnem a kardamomem
59 Kč

Výborný dip s chutí hrušky v kombinaci s rozmarýnem a kardamomem. Skvěle se hodí ke všem druhům sýrů, k masu, drůbeži a přílohám.

Kód: OZ0276
Chutney brusinky s chilli papričkami
59 Kč

Výborný dip s chutí brusinek v kombinaci s příjemně ostrými chilli papričkami. Skvěle se hodí ke všem druhům sýrů, k masu, drůbeži a přílohám.

Kód: OZ0274
Chutney sušené švestky s chilli papričkami
59 Kč

Výborný dip s chutí sušených švestek v kombinaci s příjemně ostrými chilli papričkami. Skvěle se hodí ke všem druhům sýrů, k masu, drůbeži a přílohám.

Kód: OZ0273
Chutney hruška s koriandrem a chilli
59 Kč

Výborný dip s nasládlou chutí hrušek v kombinaci s příjemně ostrými chilli papričkami. Skvěle se hodí ke všem druhům sýrů, k masu, drůbeži a přílohám....

Kód: OZ0272
Chutney meruňky s papričkami Habaňero
59 Kč

Výborný dip s nasládlou chutí meruněk v kombinaci s příjemně ostrými Habanero papričkami. Skvěle se hodí ke všem druhům sýrů, k masu, drůbeži a přílohám.

Kód: OZ0271
Chutney datle s chilli papričkami
59 Kč

Výborný dip s nasládlou chutí datlí v kombinaci s příjemně ostrými chilli papričkami. Skvěle se hodí ke všem druhům sýrů, k masu, drůbeži a přílohám.

Kód: OZ0270

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz